Ben Chelsea kariyerimi bitirdikten hayal ve ben John da, olurdu biliyorum.

                          2             Frank Lampard ile oku spor dergisinin görüşme   Bu röportaj parlak ve SERBEST Spor dergisi, mevcut her cuma görünür. Burada iPad uygulamasını indirin ve Facebook (Spor dergisi) ve Twitter @SportMagUK bunları göz atın. Frank Lampard Major League Soccer Premier Lig futbol takas beri Neredeyse bir yıl geçti. Geçen Mayıs Manchester City ayrıldıktan sonra, o ABD’de ilk kampanyada New York FC 10 maçta yaptı. İkinci sezon geçen ay başlaması gereken, ancak bir buzağı yaralanma bugüne kadar oynayan 37 yaşındaki engelledi. Neyse ki, işgal onu tutmak için garip Premier Ligi’nde sezonun oyalama geçirdi.

“Biz İngiltere’de daha burada TV’de fazla oyun olsun” diye New York’taki evden telefonla diyor. Buraya ilk geldiğimde bunu izlerken sevdim eğer”ben emin değildi. Tür sadece bitmiş olurdu çünkü taze, ama ben burada uzun oldum gibi daha izledim. “Nasıl bu sezon tanımlıyorsunuz? Bir tek dış. Serinletici. Sadece bir deli sezon.” FOXES AÇIK TOP “Hepimizin ekipleri var – Kalbimde Chelsea güçlü var ve Manchester City biraz ettik – ama kimse yaptıklarını neye benzediğini yapıyor Leicester gibi bir ekip fikri heyecan edilmemiştir söyleyebiliriz.

Büyük takımlar underperformed var ve Leicester masal vardır. Onların yakalanmış olacağını düşündük. Ama büyük sonuçlarla onlar çıkardı ettik ve onlar oynuyorsun tutarlılık, artı sol oyunların eksikliği, ben hemen hemen onların olduğunu düşünüyorum. Şimdi onları durdurabilecek tek şey, bir takım o konumda olmasının kullanılmadığında gelebilir sinirler olduğunu.fantezi futbol türkiye onlar zevk konum gibi Ama bak. Orada olumsuz yönde ve zevk içinde duygu basıncı arasında bir fark var ve şu anda bütün yer uğultu. TV’de izlerken, atmosferi hissedebilirsiniz. O hattı üzerinden taşımak olabilir.” ESKİ BOSS, YENİ TAKIM

                2          O Chelsea götürdü zaman o madende çok büyük bir dönüm noktası oldu çünkü “Hep Claudio Ranieri’nin kariyerini takip ettik. Leicester olsa zor bir işti. Onun iyi bir yönetici ve oyuncuları galvanises bir adam olduğunu biliyorum, ama orada çalışmak zorunda emin değildi. O ve her oyuncu kendini aştınız. Basınç oyuncular için zor olabilirdi Son haftalarda, yılında bir gülümseme ve o davranır yolu ile onlardan uzak onu almış. Yine de sadece ona aşağı değil. oyuncuların dünya Tokmaklar gibi görünmek için hiçbir yerden geldi. Bazıları sezon başında hiçbir yerde onlara yakın iken, artık uluslararası takımlarda bulunmaktadır.

Onlar kendilerine oraya çıkıp sürekli bunu, bu nedenle kredi bizleriz.” Küme düşme YEM “Son yıllarda biz onlar küme alma, aşağı gidemez inanıyoruz sözde büyük kulüpleri, gördüm. işe alım, sahipleri ve yöneticilerine oyunculardan … Aston Villa tamamen kopuk bu sezon baktık – Bu bir kulüp yukarıdan aşağıya doğru kendisine bakmak zorunda kaldığında bu. Önceki yıllarda da sürekli ligin üst ucunda oldum ama şimdi onlar gördüğüm en kötü Premier Ligi kulüplerinden biri gibi görünüyorsun.” PEP hazırlanmak bir kulüp yeni bir yönetici sezon sonunda geliyor acikladiginda”, bu oyuncuların üzerinde herhangi bir etkisi olmamalıdır.

Ama tarih bunun ekipleri etkiler söylüyor. ‘Doğru zaman onu [Pep Guardiola’nın imzalama] duyurmaktan bu muydu: Manchester City sorar kulübü olacak? Bunlar daha sonra bir başlık kazanan pozisyonundan düştü. Chelsea Antonio Conte kaybedecek çok yoktu geliyordu, bu yüzden onlar için masaya kozlarını akıllıca olduğunu açıkladığında.” CHELSEA İŞ “Conte yapmak için büyük bir işi vardır. Orada iyi bir yönde gittiğini benziyordu Chelsea bir geçiş oldu, ama tamamen olumsuz birinde gitti. Şu anda nerede olduğunu Onlar olmamalıdır. Sen Conte boynuzları boğa almak ve kulüp olarak kendi stilini ve tekniğini diziye denemek için gidiyor görebilirsiniz. O cevap verecektir oyuncu getirmek gerekebilir.

Chelsea personelin bir değişiklik olmayacaktır.” NEREDE her şey ters gitti “Chelsea oyuncuları altında performans göstermiştir. Önemli oyuncuları da – Geçen yıl bir gerçekten yüksek seviyede olanların. çünkü onlar kulüp, yönetici ile olan sorunların olup olmadığını bilmiyorum; Sadece form veya yaralanmalar buysa. oyuncular kendilerine bakıp sormak zorunda: Kötü mevsimleri ‘bu seviyeye kadar çok daha düşük performans nasıl?’ olabilir, ama sen alt yarısında bitirmek kötü bir olmamalıdır. büyük sınav Chelsea arka arkaya ilk dört iki yıl dışında olması göze alamaz çünkü onlar geri gelmek nasıl.” OLMANIN JOHN TERRY “Ben Chelsea kariyerimi bitirdikten hayal ve ben John da, olurdu biliyorum.

Ama kariyer nereye gittiğini merak anları var ve ben Chelsea benim süre sonunda zor olduğu dönemi gördük. Şimdi John kılan bir seçimdir. kalmayacağından yoksa, nereye gidiyor? Benim için bunu beklemiyorduk bile, Manchester ve New York’a gitmek için inanılmaz bir deneyim oldu. bu şekilde devam yaparsa John için aynı olabilir. Ama zor bir durum – Bir ailem var ve size yaşayacağız nerede olduğunu merak ediyoruz. Çok kararlı olmaktan ve tüm bu diğer değişkenlere almak zorunda severim bir kulüpte gidin. Bu yüzden kolay bir zaman değil. John şimdi tüm bu geçmekte edilecektir.” Düdük Play ITV 9.20 at Cumartesi 16 Nisan başlar                                    1             Harry Kane

  Tottenham yöneticisi Mauricio Pochettino 21 yaşındaki hotshot seçilirse o, bu yaz 21 yaş altı Avrupa Şampiyonası’nda oynayan Harry Kane yolunda duran olmayacaktır önerdi. Spurs forvet Çek Cumhuriyeti turnuva için altı 21s ön eleme çok önemli bir rol oynamıştır, ancak son zamanlarda üst düzey tarafına kadar adım yapılmış ve yaptığı ilk haline 79 saniye kaydetti. Kane onların Avustralya sonu sezon turuna Spurs takımı ile gitmesi beklenen, ancak Pocchetino o bir anlaşma üzerinde İngiltere selektörlü pazarlık yapmak istediğini ortaya çıkarmıştır. “Bir sürü soru vardır. Ben önümüzdeki sekiz çok önemli [Premier Ligi] oyunlar var ve biz gelecekte ne çok şey hakkında konuşmak için zaman olduğunu düşünüyorum.

Ama neden olmasın?”Arjantinli söyledi. “Harry Kane bizim oyuncu ve ben karar sonrası o Sydney gitmek takımda, bu bizim karardır. Orada bizimle Gareth Southgate, ile FA ile tartışmaları amacıyla bir çok şey vardır, ama her zaman oyuncu için en iyi bulmaya ve milli takım ve ne için Tottenham için mantıklı.” 43 yaşındaki geçen hafta Kane’in İngiltere görüntüler, bir Litvanya’da karşı cameo ve İtalya karşı onun tam ilk, o çok Tottenham de çarpıcı bir atılım sezon sonra gerçek anlaşma olduğunu göstermektedir inanmaktadır. Pochettino söyledi: “Bu onun için çok iyi bir şeydir. Olayın olduğu hangi hepsi çok hızlı oldu ama futbolda iyi zamanlar ve kötü şeyler çabuk ortaya çıkabilir doğrudur düşünüyorum, ama gerçek ve o hediye hak ve ben onun için memnunum. “Harry’nin güven artık dolu, ama her zaman futbolda sen artırabilir. Sen geçmek için kafanın içinde bu fikri koymak gerekiyor.”         

Leave A Reply